Najczęściej kupowane

Informacja

Agencja Celna Akces

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

HB2 Zobacz większe

HB2

Nowy produkt

Zaufane HB2 powróciły!

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


43,82 zł Brutto

0.1 kg
Dostawa: 2 do 4 dni

Więcej informacji

Było to ostrze, które było standardem w każdym HeadBlade Classic od 1999 roku. W 2005 roku wprowadziliśmy projekt HB3 z HeadBlade Sport i wycofaliśmy HB2. Przez lata wprowadziliśmy nowe maszynki ATX i MOTO, które wykorzystują nasze ostrza HB4 i HB6, które pod względem technicznym są znacznie lepsze od HB2 lub HB3.

Pozostaje grupa oryginalnych HeadBladerów, którzy nadal używają maszynek Classic orazi Sport i często prosili nas o przywrócenie oryginalnego HB2, ponieważ było to świetne ostrze za rewelacyjną cenę 49 złotych za 10 ostrzy! Niedawno więc pociągnęliśmy za spust i podjęliśmy decyzję o przywróceniu HB2. Pamiętaj, że HB2 to starsza technologia i bardziej agresywne ostrze niż HB3 / HB4 / HB6.

Niepopełnić błędu; NIE zalecamy używania tego ostrza z ATX lub MOTO. NIE jest przeznaczony do użytku z żadnym z naszych nowszych modeli. HB2 jest przeznaczony TYLKO do wersji Sport lub Classic.

Dostępny pakiet HB2 jest teraz wyposażony w 10 ostrzy i 2 adaptery.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HB2

HB2

Zaufane HB2 powróciły!

Produkty powiązane