Najczęściej kupowane

Informacja

Agencja Celna Akces

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Ostatnio przeglądane

HB2 Zobacz większe

HB2

Nowy produkt

Zaufane HB2 powróciły!

Więcej szczegółów

42 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


39,84 zł Brutto

0.1 kg
Dostawa: 2 do 4 dni

Więcej informacji

Było to ostrze, które było standardem w każdym HeadBlade Classic od 1999 roku. W 2005 roku wprowadziliśmy projekt HB3 z HeadBlade Sport i wycofaliśmy HB2. Przez lata wprowadziliśmy nowe maszynki ATX i MOTO, które wykorzystują nasze ostrza HB4 i HB6, które pod względem technicznym są znacznie lepsze od HB2 lub HB3.

Pozostaje grupa oryginalnych HeadBladerów, którzy nadal używają maszynek Classic orazi Sport i często prosili nas o przywrócenie oryginalnego HB2, ponieważ było to świetne ostrze za rewelacyjną cenę 49 złotych za 10 ostrzy! Niedawno więc pociągnęliśmy za spust i podjęliśmy decyzję o przywróceniu HB2. Pamiętaj, że HB2 to starsza technologia i bardziej agresywne ostrze niż HB3 / HB4 / HB6.

Niepopełnić błędu; NIE zalecamy używania tego ostrza z ATX lub MOTO. NIE jest przeznaczony do użytku z żadnym z naszych nowszych modeli. HB2 jest przeznaczony TYLKO do wersji Sport lub Classic.

Dostępny pakiet HB2 jest teraz wyposażony w 10 ostrzy i 2 adaptery.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HB2

HB2

Zaufane HB2 powróciły!

Produkty powiązane